Stoel stofferen 10 beoordelingen
Stoel stofferen 10 beoordelingen Ronald van Maanen & Marco van Wessel Meubelstoffeerders
100% heeft goede tot zeer goede ervaringen met Ronald van Maanen & Marco van Wessel Meubelstoffeerders
Erkend 5-sterrenspecialist
Ronald van Maanen & Marco van Wessel Meubelstoffeerders is erkend 5-sterrenspecialist en laat zich bewust controleren en beoordelen op zijn servicebeleid. Hiervoor gebruiken wij de 5-sterrengroeipromotor waarbij we de NPS (Netwerk Promotor Score) meten. Krijgt Ronald van Maanen & Marco van Wessel Meubelstoffeerders te veel klachten en/of te slechte beoordelingen dan wordt de erkenning ingetrokken. Zo weet u zeker dat u bij deze 5-sterrenspecialist kunt rekenen op onze 5 sterke punten.
- Goed advies
- Vakmanschap
- Kwaliteit
- Service
- Garantie
Het boven staande geeft u een goed beeld over het vakmanschap en de service van beide bedrijven.
Ook uw Stoel stofferen 10 beoordelingen resultaten.
Tegenwoordig is een versleten stof op uw geliefde stoel geen reden meer deze buiten de deur te zetten, daarbij komt dat door de stoel stofferen ook de goede zitting van deze stoel niet verloren mag gaan. Oude 10-15 j banken perfect voor 10j herstofferen Zodat een vakkundig stoffering van deze stoel zeker voor u een goede keuze zal zijn met nog vele jaren zitplezier.
Niet alleen is een advies over uw stoel stofferen, maar ook is de stof/leer belangrijk.
Door onze zeer ruime keuze in wel 450 stof/leer stalen van de meest bekende merken zal het voor met een goed en helder advies makkelijker zijn een passende keuze voor uw geliefde stoel stofferen te maken. Wij werken wij altijd met de beste stoffen of leder. Samen met u uitgezocht uit onze rijke collectie. Daarbij kunt u rekenen op ons advies over onderhoud, gebruiksgemak en slijtage En dat advies geven wij u altijd voordat wij beginnen met stoelzitting.
Zijn de Romp verbindingen nog sterk genoeg.
Stoel stofferen is bij ervaren vakmensen in vertrouwde handen. Bij professionals die niet alleen naar de buitenkant van het meubel kijken maar ook naar de binnenkant, het binnenwerk van de stoel of de romp van de bank.
Wij zijn verhuist per 28/11/21 ons nieuwe adres Kerkstraat 32A Didam.
Wij verzorgen met haal en brengen stoffeer opdrachten in geheel Nederland
STOEL STOFFEREN 2 MIN INFO PRIJS
Ook benieuwd hoe wij stoelen stofferen? Bel 026-3119308 of stuur ons een e-mail. Een afspraak is snel gemaakt.
|ONS STOFFEERBEDRIJF||BANK||FAUTEUIL||BUREAUSTOEL||CARAVAN||KUSSENHOEZEN||
||RENOVATIE|| AANBIEDINGEN || BOOTKUSSENS||
Wij werken vanuit Didam, maar bedienen ook veel klanten in Nederland en de omgeving van uit de regio Amsterdam Utrecht Amersfoort Zeist Baarn Hilversum Amstelveen Haarlem Soest Apeldoorn De Haag Nijmegen
Bemmel Arnhem Oosterbeek Doorwerth Huissen Westervoort, Heelsum, Duiven, Renkum, Elst, Rheden, Dieren, de Steeg, Wolfheze en Rozendaal Veenendaal